CS  /  EN

O NÁS

Jsme český výrobce a distributor chladicí techniky s více než 30letou historií a významným postavením na trhu v České republice. Našimi zákazníky jsou odborné firmy provádějící servis a instalace chladicích a klimatizačních zařízení a také výrobci technologických celků, jejichž jsou naše chladicí zařízení součástí.

Jsme chlaďaři, našemu oboru rozumíme, chlazení nás baví. Umíme navrhnout, vyrobit, dodat i poradit.

Náš sortiment je zákazníkům k dispozici v pěti prodejních centrech, v Pardubicích, Praze, Brně, Ostravě a Českých Budějovicích, z těchto míst také zajišťujeme pravidelné rozvozy zboží dle dispozic zákazníka.

Konstrukce, vývoj, výroba, obchod, technická podpora a logistika jsou naší každodenní samozřejmostí.

Navrhujeme a vyrábíme širokou škálu chladicích a mrazicích zařízení pro komerční a průmyslové aplikace.

V duchu současných trendů v oboru se soustředíme na vývoj a výrobu technologií používajících přírodní chladiva, především čpavek (NH3). Tato zařízení jsou kompaktní, s minimalizovanými náplněmi a díky skvělým termodynamickým vlastnostem čpavku vysoce energeticky úsporná. Provoz čpavkových zařízení nepodléhá žádným enviromentálním omezením.

I nadále vyrábíme technologie pracující se syntetickými chladivy, preferujeme ta, která mají nejmenší dopady na životní prostředí.

Dbáme na stálé zvyšování odborné zdatnosti našich pracovníků i zákazníků, pořádáme semináře a školení na aktuální témata, provádíme tréninkové programy pro servis a údržbu námi vyráběných technologií.

Zajišťujeme sběr a likvidaci použitých chladiv a olejů a organizujeme zkoušky pro certifikaci dle nařízení Komise (EU) 2015/2067.

Rosteme a hledáme nové spolupracovníky.

Je mnoho důvodů, proč pracovat s námi! Jsme úspěšná česká společnost, používáme inovativní technologie a postupy, pracujeme s moderním vybavením a v příjemném pracovním prostředí.

Do našeho týmu hledáme lidi přátelské, samostatné, spolehlivé, flexibilní a vstřícné – to jsou základní požadavky na každého z nás.