Návrh a konstrukce chladírenských kompletů

Navrhujeme a vyrábíme chladírenské a mrazírenské komplety pro komerční a průmyslové chlazení. Komplety jsou využívány zejména v supermarketech, obchodních řetězcích, logistických centrech, masokombinátech, klimatizačních VZT systémech apod. Návrh technologie je vždy optimalizovaný dle zákaznického zadání.

Technická podpora

Pro celé spektrum námi vyráběného a dodávaného sortimentu poskytujeme kvalifikovanou technickou podporu.


Doprava zboží

Zajišťujeme dopravu zboží v rámci pravidelných rozvozů.


KaS klient

Informační a objednávkový systém, který umožňuje registrovaným zákazníkům vytvářet objednávky, sledovat stav svých objednávek, dodávek a faktur, nahlížet do katalogu, stahovat technické listy... Přihlásit


Zkoušky pro certifikaci dle nařízení Komise (EU) 2015/2067

Společnost K a S, s.r.o. je na základě rozhodnutí Ministerstva životního prostředí hodnotícím subjektem pro pořádání zkoušek dle prováděcího nařízení Komise (EU) 2015/2067 pro certifikaci fyzických osob kategorií I – IV, pokud jde o stacionární chladicí a klimatizační zařízení a tepelná čerpadla a chladicí jednotky chladírenských nákladních vozidel a přívěsů obsahující fluorované skleníkové plyny. Termín nejbližších zkoušek pro certifikaci, on‑line registraci a podrobnosti naleznete zde.


Sběr a likvidace použitých chladiv a olejůOrganizace seminářů a školení